ГоловнаБізнесуДержавний ринковий наглядporyshh
 Версія для друку

Звертайтесь за захистом порушеного права на безпечність продукції

       

         Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» від 2 грудня 2010 року № 2736-VI споживачі (користувачі) мають право звертатися до органів державного ринкового нагляду за захистом порушеного права на безпечність продукції. Звернення громадян повинні бути оформлені відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року № 393/96-ВР.

         У зверненні необхідно вказати: своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та контактний номер телефону або назву підприємства (організації), якщо звертається суб’єкт господарювання, його адресу.

         Викладіть суть порушеного питання, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано особою, заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу (за наявності), на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Головне управління ДСНС України у Херсонській області

вул. Молодіжна, 6, м. Херсон, 73000, тел. (0552) 42 28 31, 101

    Твіт