ГоловнаОстанні новини18 Липня, 2019р.
 Версія для друку

В Каховському районі відбулися тренування по гасінню умовної пожежі працівниками місцевої пожежної охорони та добровольцями Зеленопідської селищної ради

Опубліковано: 18.07.2019, 11:08

Пожежно-рятувальні підрозділи Херсонщини завжди оперативно реагують на всі  надзвичайні події та швидко готові прийти на допомогу людям. Але іноді саме час грає вирішальну роль: чим менше відстань до місця події, тим скоріше рятувальники приступлять до ліквідації надзвичайної ситуації. Тому, для рятувальників дуже важливо мати помічників у віддалених селах області. Наприклад, в с.Зелений Під вже давно створена і діє місцева пожежна охорона, що виїжджає на гасіння навколишніх пожеж. А нещодавно організовано ще й добровільну пожежну дружину. До неї ввійшли місцеві жителі, які погодились на добровільних засадах допомагати місцевій громаді у ліквідації надзвичайних подій, не отримуючи за це платні. Головне управління ДСНС області завжди заохочує такі ініціативи і надає посильну допомогу в їх реалізації.

Перш ніж приступити до обов’язків рятувальників, добровольцям необхідно  пройти навчання у фаховому закладі. Цим закладом став Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життедіяльност, де члени добровільної пожежної дружини отримували необхідні знання та навички. Після навчання представники обласного відомства ДСНС під керівництвом заступниці начальника Головного управління  Катерини Гаврилової перевірили отримані добровольцями знання та прийняли практичний іспит по результатам навчання.

Для практичного відпрацювання набутих навичок на відкритій території Зеленопідської селищної ради створили тренувальний осередок пожежі із запаленням трьох шин. За сценарієм о 08:30 пролунав тривожний дзвінок з повідомленням про пожежу біля будівлі сільради. Першими на гасіння виїхали члени місцевої пожежної команди с. Зелений Під і одразу на допомогу викликали добровільну пожежну дружину. Після прибуття члени місцевої пожежної команди провели попередню підготовку для гасіння пожежі. Добровільна пожежна дружина  поставила другий пожежний автомобіль на перекачку води, а особовий склад  допомагав колегам із місцевої пожежної команди. У короткий термін пожежу було ліквідовано.

Після відпрацювання практичних навичок членів добровільної пожежної дружини та місцевої пожежної охорони запросили до зали Зеленопідської сільської ради, де підвели підсумки практичного заняття та складання заключного іспиту за програмою отриманого навчання.

По завершенню заходів відбулись загальні збори, де членам місцевої пожежної охорони, добровольцям пожежної дружини та посадовим особам вручили посвідчення за результатами проходження навчання в навчально-методичному центрі Головного Управління ДСНС України у Херсонській області.

S1030328.JPG S1030316.JPG S1030323.JPG S1030338.JPG 

S1030367.JPG S1030374.JPG

 ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
17 Жовтня11:35 Скадовські рятувальники організували масштабний рейд по роз’ясненню населенню небезпек від випалювання опалого листя та інших рослинних залишків
17 Жовтня11:29 З метою попередження пожеж у побуті рятувальники проводять профілактичні рейди
17 Жовтня10:28 Рятувальники Дніпровського району м. Херсон поспілкувались з мешканцями приватного сектору
17 Жовтня09:31 Новотроїцькі рятувальники провели щотижневий профілактичний рейд
17 Жовтня09:08 Каховські рятувальники провели акцію «Запобігти, врятувати, допомогти» для школярів
16 Жовтня16:40 Каланчацькі рятувальники спільно з фахівцями АТ «Херсонгаз» провели профілактичну роботу з населенням
16 Жовтня15:50 Новокаховські рятувальники провели екскурсію для дітей
16 Жовтня11:53 Нововоронцовські рятувальники нагадали громадянам про безпечні правила під час опалювального періоду
16 Жовтня09:41 У Бериславі рятувальники роз’яснили населенню про пожежну безпеку у побуті
15 Жовтня16:27 Скадовські рятувальники завітали до дитячого садка «Червона шапочка»
15 Жовтня16:19 Каховські рятувальники провели екскурсію для другокласників
15 Жовтня15:01 Рятувальники нагадують громадянам про підготовку житла до опалювального сезону
15 Жовтня09:10 Попередження про погіршення погодних умов
14 Жовтня15:14 Херсонські рятувальники взяли участь в урочистостях до Дня захисника України
11 Жовтня12:22 В ГУ ДСНС області відбулась святкова нарада
Останні новини