ГоловнаОстанні новини18 Липня, 2019р.
 Версія для друку

В Каховському районі відбулися тренування по гасінню умовної пожежі працівниками місцевої пожежної охорони та добровольцями Зеленопідської селищної ради

Опубліковано: 18.07.2019, 11:08

Пожежно-рятувальні підрозділи Херсонщини завжди оперативно реагують на всі  надзвичайні події та швидко готові прийти на допомогу людям. Але іноді саме час грає вирішальну роль: чим менше відстань до місця події, тим скоріше рятувальники приступлять до ліквідації надзвичайної ситуації. Тому, для рятувальників дуже важливо мати помічників у віддалених селах області. Наприклад, в с.Зелений Під вже давно створена і діє місцева пожежна охорона, що виїжджає на гасіння навколишніх пожеж. А нещодавно організовано ще й добровільну пожежну дружину. До неї ввійшли місцеві жителі, які погодились на добровільних засадах допомагати місцевій громаді у ліквідації надзвичайних подій, не отримуючи за це платні. Головне управління ДСНС області завжди заохочує такі ініціативи і надає посильну допомогу в їх реалізації.

Перш ніж приступити до обов’язків рятувальників, добровольцям необхідно  пройти навчання у фаховому закладі. Цим закладом став Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життедіяльност, де члени добровільної пожежної дружини отримували необхідні знання та навички. Після навчання представники обласного відомства ДСНС під керівництвом заступниці начальника Головного управління  Катерини Гаврилової перевірили отримані добровольцями знання та прийняли практичний іспит по результатам навчання.

Для практичного відпрацювання набутих навичок на відкритій території Зеленопідської селищної ради створили тренувальний осередок пожежі із запаленням трьох шин. За сценарієм о 08:30 пролунав тривожний дзвінок з повідомленням про пожежу біля будівлі сільради. Першими на гасіння виїхали члени місцевої пожежної команди с. Зелений Під і одразу на допомогу викликали добровільну пожежну дружину. Після прибуття члени місцевої пожежної команди провели попередню підготовку для гасіння пожежі. Добровільна пожежна дружина  поставила другий пожежний автомобіль на перекачку води, а особовий склад  допомагав колегам із місцевої пожежної команди. У короткий термін пожежу було ліквідовано.

Після відпрацювання практичних навичок членів добровільної пожежної дружини та місцевої пожежної охорони запросили до зали Зеленопідської сільської ради, де підвели підсумки практичного заняття та складання заключного іспиту за програмою отриманого навчання.

По завершенню заходів відбулись загальні збори, де членам місцевої пожежної охорони, добровольцям пожежної дружини та посадовим особам вручили посвідчення за результатами проходження навчання в навчально-методичному центрі Головного Управління ДСНС України у Херсонській області.

S1030328.JPG S1030316.JPG S1030323.JPG S1030338.JPG 

S1030367.JPG S1030374.JPG

 ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
8 Липня16:22 Скадовські вогнеборці нагадують аграріям про пожежну безпеку на час жнив
8 Липня16:20 Великолепетиські рятувальники провели профілактичну роботу з аграріями
8 Липня15:38 Голопристанські рятувальники провели профілактичний рейд узбережжям Чорного моря
8 Липня15:21 Новокаховські рятувальники поспілкувались з населенням щодо безпечного відпочинку на воді
8 Липня15:17 Рятувальники Суворовського району організували профілактичний рейд у місцях стихійного відпочинку на воді
8 Липня15:15 Олешківські рятувальники роз’яснюють мешканцям правила поводження в екосистемах та на водоймах
8 Липня14:39 На Херсонщині за останню добу проведено санобробку 59-ти об’єктів
8 Липня09:04 Увага! Попередження про пориви вітру в Херсонській області
7 Липня17:49 У Чаплинці рятувальники розповіли освітянам про безпеку поводження з вибухонебезпечними знахідками
7 Липня15:23 В Херсоні рятувальники провели показово-практичні тренування з порятунку на воді та наданню домедичної допомоги при утопленні
7 Липня09:28 Рятувальники закликають населення, враховуючи надзвичайний рівень пожежонебезпеки, не провокувати пожежі в екосистемах!
7 Липня09:06 Великоолексанрівські рятувальники провели профілактичний рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах
6 Липня15:40 На Херсонщині за минулу добу проведено санітарну обробку 57 об’єктів інфраструктури
6 Липня15:05 У Скадовському районі рятувальники звертають увагу аграріїв на виконання правил пожежної безпеки
6 Липня12:04 Горностаївські рятувальники нагадали громадянам про безпечний відпочинок на воді
Останні новини