ГоловнаОстанні новини13 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Херсонщини спільно з поліцейськими відпрацювали заходи у рамках 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Опубліковано: 13.05.2019, 12:18

З 7-го по 12-те травня Україна долучилася до проведення 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН, що пройшов під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Його метою стало привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння виховання дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах серед європейських країн.

Упродовж тижня рятувальники спільно з поліцейськими відпрацювали різноманітні заходи з тематики безпеки дорожнього руху.

Так, 10  травня в Бериславському закладі повної загальної  середньої освіти №3 дітям доведено та продемонстровано "Правила дорожнього руху для пішоходів", зокрема жести регулювальника, як треба поводитися в ролі пішохода або учасника дорожнього руху на велосипеді. Також нагадано номера виклику різних служб у екстрених ситуаціях, як треба себе поводити коли бачиш автомобіль, що рухається зі спецсигналами. Відповідно учні постаралися виконати практичне завдання на дану тематику.

11 травня співробітники Горностаївського районного сектору ГУ ДСНС області спільно з співробітниками відділу поліції провели рейд, у ході якого до водіїв доводилися вимоги Правил дорожнього руху України, зокрема щодо правил пропуску автомобілів з увімкненими синіми проблисковими маячками та спеціальним звуковим сигналом та вручалися відповідні пам’ятки.

Білозерські рятувальники разом із поліціянтами провели профілактичні заходи у дошкільних та загальноосвітніх закладах районного центру. Так, малюкам наголошувалось на дотриманні правил дорожнього руху під час руху по пішохідних переходах, грі неподалік автошляхів, забороні виїзду  велосипедів на автошляхи. Учням вказувалося що задля того, щоб керувати моторолерами, скутерами потрібно отримати посвідчення водія відповідної категорії, рух на велосипедах повинен відбуватись лише по велосипедних доріжках, а у разі їх відсутності по обочині автошляху.

Також відбулися спеціальні тематичні заняття у пожежно-рятувальних підрозділах з особовим складом, під час яких проведено додаткові інструктажі щодо запобігання вживання алкогольних напоїв за кермом, перевищення швидкості  руху, що не відповідає дорожній обстановці. Акцентовано увагу щодо дотримання правил під час слідування на пожежі, адміністративна відповідальність за порушення правил та розглядалися різні дорожні випадки. Додатково перевірено і стан транспортних засобів.

3.jpg IMG_1561.JPGIMG-6a702fcfcdbad3feef97c39097f603ba-V.jpgP90510-103643.jpg

IMG_20190512_101627.jpg

ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
9 Липня12:33 Іванівські рятувальники профілактують небезпеки літнього періоду
9 Липня12:11 Рятувальники Каланчацького району дбають про збереження хлібних масивів від пожеж
9 Липня10:11 На Херсонщині рятувальники продовжують проводити дезінфекцію громадських місць
9 Липня09:12 Рятувальники закликають громадян до безпечного відпочинку на водоймах!
8 Липня16:22 Скадовські вогнеборці нагадують аграріям про пожежну безпеку на час жнив
8 Липня16:20 Великолепетиські рятувальники провели профілактичну роботу з аграріями
8 Липня15:38 Голопристанські рятувальники провели профілактичний рейд узбережжям Чорного моря
8 Липня15:21 Новокаховські рятувальники поспілкувались з населенням щодо безпечного відпочинку на воді
8 Липня15:17 Рятувальники Суворовського району організували профілактичний рейд у місцях стихійного відпочинку на воді
8 Липня15:15 Олешківські рятувальники роз’яснюють мешканцям правила поводження в екосистемах та на водоймах
8 Липня14:39 На Херсонщині за останню добу проведено санобробку 59-ти об’єктів
8 Липня09:04 Увага! Попередження про пориви вітру в Херсонській області
7 Липня17:49 У Чаплинці рятувальники розповіли освітянам про безпеку поводження з вибухонебезпечними знахідками
7 Липня15:23 В Херсоні рятувальники провели показово-практичні тренування з порятунку на воді та наданню домедичної допомоги при утопленні
7 Липня09:28 Рятувальники закликають населення, враховуючи надзвичайний рівень пожежонебезпеки, не провокувати пожежі в екосистемах!
Останні новини