ГоловнаОстанні новини13 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Херсонщини спільно з поліцейськими відпрацювали заходи у рамках 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Опубліковано: 13.05.2019, 12:18

З 7-го по 12-те травня Україна долучилася до проведення 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН, що пройшов під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Його метою стало привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння виховання дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах серед європейських країн.

Упродовж тижня рятувальники спільно з поліцейськими відпрацювали різноманітні заходи з тематики безпеки дорожнього руху.

Так, 10  травня в Бериславському закладі повної загальної  середньої освіти №3 дітям доведено та продемонстровано "Правила дорожнього руху для пішоходів", зокрема жести регулювальника, як треба поводитися в ролі пішохода або учасника дорожнього руху на велосипеді. Також нагадано номера виклику різних служб у екстрених ситуаціях, як треба себе поводити коли бачиш автомобіль, що рухається зі спецсигналами. Відповідно учні постаралися виконати практичне завдання на дану тематику.

11 травня співробітники Горностаївського районного сектору ГУ ДСНС області спільно з співробітниками відділу поліції провели рейд, у ході якого до водіїв доводилися вимоги Правил дорожнього руху України, зокрема щодо правил пропуску автомобілів з увімкненими синіми проблисковими маячками та спеціальним звуковим сигналом та вручалися відповідні пам’ятки.

Білозерські рятувальники разом із поліціянтами провели профілактичні заходи у дошкільних та загальноосвітніх закладах районного центру. Так, малюкам наголошувалось на дотриманні правил дорожнього руху під час руху по пішохідних переходах, грі неподалік автошляхів, забороні виїзду  велосипедів на автошляхи. Учням вказувалося що задля того, щоб керувати моторолерами, скутерами потрібно отримати посвідчення водія відповідної категорії, рух на велосипедах повинен відбуватись лише по велосипедних доріжках, а у разі їх відсутності по обочині автошляху.

Також відбулися спеціальні тематичні заняття у пожежно-рятувальних підрозділах з особовим складом, під час яких проведено додаткові інструктажі щодо запобігання вживання алкогольних напоїв за кермом, перевищення швидкості  руху, що не відповідає дорожній обстановці. Акцентовано увагу щодо дотримання правил під час слідування на пожежі, адміністративна відповідальність за порушення правил та розглядалися різні дорожні випадки. Додатково перевірено і стан транспортних засобів.

3.jpg IMG_1561.JPGIMG-6a702fcfcdbad3feef97c39097f603ba-V.jpgP90510-103643.jpg

IMG_20190512_101627.jpg

ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
23 Серпня12:58 В ГУ ДСНС України у Херсонській області відбулася святкова нарада з нагоди Дня незалежності України
23 Серпня11:29 Іванівські рятувальники за безпечний відпочинок в екосистемах
23 Серпня10:05 Рятувальники взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапора України
22 Серпня16:14 В Каховці рятувальники провели профілактичний рейд.
22 Серпня11:02 Великолепетиські рятувальники провели профілактичний рейд сесред населення
22 Серпня09:29 Новотроїцькі рятувальники провели рейд щодо пожежної безпеки в побуті
21 Серпня16:21 Рятувальники Херсонщини провели чергові рейди з попередження пожеж в екосистемах
21 Серпня15:21 Новокаховські рятувальники поспілкувались з населенням щодо безпечного відпочинку на воді
21 Серпня14:46 На Херсонщині проведені командно-штабні навчання (КШН) з органами управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
21 Серпня12:33 Рятувальники Каланчацького району провели профілактичні рейди серед населення
21 Серпня10:17 Херсонщина: у Каланчацькому районі відкрився черговий підрозділ МПО
19 Серпня15:23 Рятувальники Херсонщини дбають про безпечний відпочинок на воді
19 Серпня11:31 Каховські рятувальники провели профілактичний рейд серед населення
16 Серпня09:05 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
15 Серпня16:32 Чаплинські рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням
Останні новини