ГоловнаОстанні новини18 Квітня, 2019р.
 Версія для друку

м. Херсон: відбувся семінар «Інноваційні технології проведення Дня цивільного захисту»

Опубліковано: 18.04.2019, 16:28

18 квітня в Херсонській спеціалізованій школі №57 відбувся семінар для представників Херсонських загальноосвітніх шкіл на тему: «Інноваційні технології проведення Дня цивільного захисту».
На семінарі були представлені Методичні рекомендації щодо організації цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти, розроблені Навчально-методичним центром цивільного захисту за участі головного спеціаліста управління освіти Херсонської міської ради Кошелюк Тетяни. В рекомендаціях викладені питання щодо створення в закладах загальної середньої освіти структури цивільного захисту та здійснення його планування, наведено переліки документів з організації цивільного захисту та нормативно-правових актів з цих питань, проведення навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях.
Під час семінару керівники деяких шкіл презентували свої сценарії щодо проведення Дня цивільного захисту в навчальних закладах. Також виступив головний фахівець Корабельного районного відділу міста Херсон Костогриз Максим, який нагадав основні правила пожежної безпеки в побуті та екосистемах, правила поведінки при виявлені вибухонебезпечного предмету.
На заході були присутні працівники Червоного хреста - загін швидкого реагування «Влад», які спільно з дітьми продемонстрували надання першої допомоги потерпілим та обіграли різні побутові ситуації.

Дуже професійно виступив агіт-театр «Червона лінія» у складі учнів 57-ї школи, які під час  вистави показали різні життєві ситуації з надзвичайними подіями у побуті та шляхи їх вирішення.
Практичним завданням для всіх присутніх була евакуація людей з приміщення, в ході якої  працівники Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби продемонстрували  порятунок непритомної людини з даху приміщення у разі надзвичайної ситуації.

Підсумовуючи хочеться сказати, що кожен з нас має право на захист свого життя і здоров’я, і в першу чергу - діти. Чим раніше ми з вами вивчимо основні принципи самозахисту та усвідомимо відповідальність за дії в період будь-якого лиха, тим ефективнішими будуть результати.

DSCN5170.JPG S1020202.JPG

S1020233.JPG S1020222.JPG

 

ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
9 Липня12:33 Іванівські рятувальники профілактують небезпеки літнього періоду
9 Липня12:11 Рятувальники Каланчацького району дбають про збереження хлібних масивів від пожеж
9 Липня10:11 На Херсонщині рятувальники продовжують проводити дезінфекцію громадських місць
9 Липня09:12 Рятувальники закликають громадян до безпечного відпочинку на водоймах!
8 Липня16:22 Скадовські вогнеборці нагадують аграріям про пожежну безпеку на час жнив
8 Липня16:20 Великолепетиські рятувальники провели профілактичну роботу з аграріями
8 Липня15:38 Голопристанські рятувальники провели профілактичний рейд узбережжям Чорного моря
8 Липня15:21 Новокаховські рятувальники поспілкувались з населенням щодо безпечного відпочинку на воді
8 Липня15:17 Рятувальники Суворовського району організували профілактичний рейд у місцях стихійного відпочинку на воді
8 Липня15:15 Олешківські рятувальники роз’яснюють мешканцям правила поводження в екосистемах та на водоймах
8 Липня14:39 На Херсонщині за останню добу проведено санобробку 59-ти об’єктів
8 Липня09:04 Увага! Попередження про пориви вітру в Херсонській області
7 Липня17:49 У Чаплинці рятувальники розповіли освітянам про безпеку поводження з вибухонебезпечними знахідками
7 Липня15:23 В Херсоні рятувальники провели показово-практичні тренування з порятунку на воді та наданню домедичної допомоги при утопленні
7 Липня09:28 Рятувальники закликають населення, враховуючи надзвичайний рівень пожежонебезпеки, не провокувати пожежі в екосистемах!
Останні новини