ГоловнаОстанні новини18 Січня, 2019р.
 Версія для друку

Підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту і визначено завдання на поточний рік

Опубліковано: 18.01.2019, 08:54

17 січня в актовій залі Головного управління ДСНС області відбувся збір керівного складу цивільного захисту області з метою підведення роботи у сфері цивільного захисту за 2018 рік та визначення основних завдань на поточний рік.

На нараді головував заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан. Першим для виступу він запросив директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Олексій Сулімов, який доповів про роботу органів управління і сил реагування обласної територіальної підсистеми державної системи цивільного захисту з питань запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у 2018 році.  У своїй промові він підкреслив, що у минулому році відбулась комплексна перевірка стану організації цивільного захисту в області, яка показала і позитивні зрушення, і оголила ряд проблем. Контрольна перевірка попереду, тож потрібно до неї поставитись відповідально, і максимального усунути виявлені недоліки. Сьогоднішня реальність лише підтверджує те, що до питань цивільного захисту населення потрібно ставитись дуже серйозно, і воно повинно бути у пріоритеті.

У свою чергу перший заступник начальника ГУ ДСНС області Олександр Рудницький  зазначив, що у минулому році в області зареєстровано 7 надзвичайних ситуацій, 2906 надзвичайних подій, з яких 2750 пожеж. Під час ускладнення погодних умов на території області вилучено із снігових заметів 1222 транспортних засоби, забезпечено рух для 1524 автомобілів. Піротехнічними підрозділами знищено 1540 боєприпасів часів минулих війн. Перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів територію площею 67 га. Проведені командно-штабні навчання керівного складу органів управління та сил цивільного захисту діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій у Бериславському, Горностаївському, Каховському, Скадовському та Чаплинському районах. Відпрацьовано багато серйозних моментів під час воєнного стану. Значущий момент для херсонського гарнізону ДСНС – це отримання 8-ми одиниць нової сучасної пожежної техніки, обладнання та бойового спорядження.

За підсумками роботи були вручені заохочення від імені Голови Херсонської ОДА.  

Загалом доповідачі подякували всім за проведену роботу, і побажали і надалі налаштовуватись на плідну діяльність у сфері цивільного захисту.   

Цього ж дня відбулася колегія Головного управління ДСНС області за результатами минулорічної роботи за такими напрямками, як оперативне реагування на надзвичайні ситуації та виконання основних заходів у сфері цивільного захисту; організація державного нагляду (контролю) у сфері пожежної і техногенної безпеки; стан виконавчої дисципліни у підрозділах; інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення; матеріально-технічного забезпечення; дотримання антикорупційного законодавства.

Як підсумок у поточному році актуальними до виконання завданнями у сфері цивільного захисту є: створення, утримання та реконструкція фонду захисних споруд спільно з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування; запобігання виникненню надзвичайних ситуацій; організація та проведення на належному рівні командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту районів області; забезпечення населення, формувань цивільного захисту, працівників об’єктів, що розташовані у зонах можливого хімічного забруднення засобами радіаційного та хімічного захисту. Для пожежно-рятувальних підрозділів головним є готовність сил і засобів до виконання своїх функціональних обов’язків, швидке реагування на надзвичайні події, чіткий моніторинг ситуації для прийняття правильних рішень, удосконалення матеріально-технічного забезпечення.

S1010190.JPG S1010198.JPGS1010208.JPG

 ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
19 Липня08:35 У херсонському гарнізоні визначено кращих начальників караулів Державних пожежно-рятувальних частин
18 Липня16:05 Скадовські рятувальники намагаються залучати до профілактичної роботи і матросів-рятувальників
18 Липня15:37 Психологічне заняття для рятувальників
18 Липня12:43 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 Липня12:25 Про дії у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів розповідали містянам високопільські рятувальники
18 Липня11:54 Горностаївські рятувальники провели рейд на пляжі «Центральний»
18 Липня11:08 В Каховському районі відбулися тренування по гасінню умовної пожежі працівниками місцевої пожежної охорони та добровольцями Зеленопідської селищної ради
18 Липня09:10 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
17 Липня16:38 Новокаховські рятувальники провели рейд серед населення міста
17 Липня12:53 Рятувальники Суворовського району інформують громадян про ризики купання в необладнаних для цього місцях
17 Липня11:27 Нововоронцовські рятувальники профілактують надзвичайні події сезонного характеру
16 Липня16:07 Бериславські рятувальники проводять зустрічі із головами виборчих дільниць
16 Липня10:22 Рятувальники закликають до безпечного відпочинку на воді!
16 Липня09:20 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
16 Липня08:36 Історії рятувальників Херсонщини: Роман Кардач
Останні новини