ГоловнаОстанні новини18 Січня, 2019р.
 Версія для друку

Підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту і визначено завдання на поточний рік

Опубліковано: 18.01.2019, 08:54

17 січня в актовій залі Головного управління ДСНС області відбувся збір керівного складу цивільного захисту області з метою підведення роботи у сфері цивільного захисту за 2018 рік та визначення основних завдань на поточний рік.

На нараді головував заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан. Першим для виступу він запросив директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Олексій Сулімов, який доповів про роботу органів управління і сил реагування обласної територіальної підсистеми державної системи цивільного захисту з питань запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у 2018 році.  У своїй промові він підкреслив, що у минулому році відбулась комплексна перевірка стану організації цивільного захисту в області, яка показала і позитивні зрушення, і оголила ряд проблем. Контрольна перевірка попереду, тож потрібно до неї поставитись відповідально, і максимального усунути виявлені недоліки. Сьогоднішня реальність лише підтверджує те, що до питань цивільного захисту населення потрібно ставитись дуже серйозно, і воно повинно бути у пріоритеті.

У свою чергу перший заступник начальника ГУ ДСНС області Олександр Рудницький  зазначив, що у минулому році в області зареєстровано 7 надзвичайних ситуацій, 2906 надзвичайних подій, з яких 2750 пожеж. Під час ускладнення погодних умов на території області вилучено із снігових заметів 1222 транспортних засоби, забезпечено рух для 1524 автомобілів. Піротехнічними підрозділами знищено 1540 боєприпасів часів минулих війн. Перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів територію площею 67 га. Проведені командно-штабні навчання керівного складу органів управління та сил цивільного захисту діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій у Бериславському, Горностаївському, Каховському, Скадовському та Чаплинському районах. Відпрацьовано багато серйозних моментів під час воєнного стану. Значущий момент для херсонського гарнізону ДСНС – це отримання 8-ми одиниць нової сучасної пожежної техніки, обладнання та бойового спорядження.

За підсумками роботи були вручені заохочення від імені Голови Херсонської ОДА.  

Загалом доповідачі подякували всім за проведену роботу, і побажали і надалі налаштовуватись на плідну діяльність у сфері цивільного захисту.   

Цього ж дня відбулася колегія Головного управління ДСНС області за результатами минулорічної роботи за такими напрямками, як оперативне реагування на надзвичайні ситуації та виконання основних заходів у сфері цивільного захисту; організація державного нагляду (контролю) у сфері пожежної і техногенної безпеки; стан виконавчої дисципліни у підрозділах; інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення; матеріально-технічного забезпечення; дотримання антикорупційного законодавства.

Як підсумок у поточному році актуальними до виконання завданнями у сфері цивільного захисту є: створення, утримання та реконструкція фонду захисних споруд спільно з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування; запобігання виникненню надзвичайних ситуацій; організація та проведення на належному рівні командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту районів області; забезпечення населення, формувань цивільного захисту, працівників об’єктів, що розташовані у зонах можливого хімічного забруднення засобами радіаційного та хімічного захисту. Для пожежно-рятувальних підрозділів головним є готовність сил і засобів до виконання своїх функціональних обов’язків, швидке реагування на надзвичайні події, чіткий моніторинг ситуації для прийняття правильних рішень, удосконалення матеріально-технічного забезпечення.

S1010190.JPG S1010198.JPGS1010208.JPG

 ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
16 Вересня18:04 Херсонщина: перевірено роботу служб цивільного захисту Олешківського району
16 Вересня17:20 На Херсонській кондитерській фабриці відбулось об’єктове тренування
16 Вересня12:22 Герої серед нас: історія Едуарда Струпинського
16 Вересня09:27 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території області
16 Вересня09:14 Герої серед нас: історія Артема Андрієнка
15 Вересня09:23 Герої серед нас: історія Вадима Венгерського
13 Вересня16:22 Голопристанські рятувальники провели лекцію для працівників Новозбур’ївської сільської ради
13 Вересня15:53 Херсонщина: перевірено роботу служб цивільного захисту Скадовського району
13 Вересня14:57 Каланчацькі рятувальники провели роз’яснювальну роботу з працівниками фермерських господарств
13 Вересня11:11 Герої серед нас: історія В'ячеслава Пащенко
13 Вересня10:10 Великоолександрівські рятувальники нагадують місцевим мешканцям про пожежну безпеку у побуті
12 Вересня16:47 Комісія ДСНС України ознайомилась з роботою Гладківської окремої територіальної громади у напрямку цивільного захисту
12 Вересня11:26 Горностаївські рятувальники роз’яснюють мешканцям правила відпочинку в екосистемах
12 Вересня10:25 Герої серед нас: історія Карини Якубенко
11 Вересня16:56 У рамках перевірки стану цивільного захисту області відпрацьовано ввідну по ліквідації пожежі на об’єкті з високим ступенем ризику
Останні новини