ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5515

Останні новини

7 Липня15:23 В Херсоні рятувальники провели показово-практичні тренування з порятунку на воді та наданню домедичної допомоги при утопленні
Одне з найулюбленіших місць літнього відпочинку херсонців – це Гідропарк. І недаремно на відпочинок більшість херсонців приїжджає саме сюди. Адже тут є рятувальний пост, фельдшерський пункт, дно до буїв заздалегідь обстежене та очищене. При необхідності саме рятувальники прийдуть на допомогу. Проте є багато стихійних місць відпочинку, і тут вже самі люди опікуються своєю безпекою. Ситуації бувають різні, і дуже важливо аби пересічні громадяни також вміли проводити дії з порятунку потопаючого.
7 Липня09:28 Рятувальники закликають населення, враховуючи надзвичайний рівень пожежонебезпеки, не провокувати пожежі в екосистемах!
З початку року в екосистемах області вже зафіксовано 544 пожеж на площі 241,07 га. У суху та спекотну погоду при недотриманні правил пожежної безпеки на відкритих територіях ці показники можуть значно зрости.
6 Липня08:56 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки по області та м. Херсону
За даними УкрГідрометцентру, 6 липня у східних, південних областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
5 Липня12:25 На Херсонщині фахівці ДСНС проводять рейди щодо дотримання правил пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії
Протягом вихідних рятувальники здійснюють об’їзди місць збирання врожаю в області. В ході профілактичних рейдів фахівці ДСНС нагадають основні правила пожежної безпеки під час проведення збору урожаю зернових культур, готовності зернозбиральної техніки, агрегатів та автомобілів, комбайнів, оснащення їх первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками та заземлюючим металевим ланцюгом.
4 Липня09:12 Рятувальники закликають громадян до безпечного відпочинку на водоймах!
З початку року на водоймах Херсонщини вже потонуло 12 людей, з яких 3 дитини. Аби зменшити показники загибелі на водних об'єктах, фахівці Служби порятунку на постійній основі проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. Проте, найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина!
3 Липня09:30 Рятувальники продовжують заходи з запобігання поширенню коронавірусної інфекції
Силами обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій щодня вживаються заходи з санітарної обробки громадських місць з метою запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу на території області. Минулої доби рятувальники провели спецобробку 62 об’єктів інфраструктури. До цих робіт залучено 16 чоловік особового складу та 6 одиниць техніки.
3 Липня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
За даними УкрГідрометцентру, 3 липня у східних, Кировоградській, Дніпропетровській та Херсонській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
3 Липня08:44 Фахівці обласного відомства ДСНС побували в місцях збирання та зберігання врожаю
На Херсонщині у розпалі жнивна кампанія. Але попри всі старання рятувальників, проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з аграріями, маємо вже три випадки загорання пшеничних полів. Тож, 2 липня фахівці обласного відомства ДСНС на чолі з начальником управління запобігання надзвичайним ситуаціям, полковником служби цивільного захисту Дмитром Остапенком побували в місцях збирання та зберігання врожаю у Олешківському районі.
2 Липня14:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов по Україні
За даними УкрГідрометцентру, 2 липня вночі в Приазов'ї та Криму грози, вдень у західних областях грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).
2 Липня10:00 Офіцери обласного рятувального відомства отримали чергові спеціальні звання старшого начальницького складу
Відповідно до наказу ДСНС України від 01.07.2020 № 246 офіцерам Головного управління ДСНС області присвоєно чергові спеціальні звання – підполковник служби цивільного захисту: Олександру Яшкіну, заступнику начальника відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту ГУ ДСНС області; Олександру Тетері, заступнику начальника Дніпровського райвідділу м. Херсон ГУ ДСНС області.
2 Липня09:50 На Херсонщині рятувальники щоденно проводять дезінфекцію громадських місць
З метою запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу рятувальники обласної ДСНС щодня проводять спецобробку об’єктів соціальної сфери. Минулої доби вони провели дезінфекцію 53 об’єктів. До робіт з дезінфекції було залучено 12 чоловік особового складу та 5 одиниці техніки.

    Твіт