ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4283

Останні новини

21 Квітня10:11 Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення другого туру виборів Президента України підрозділи ДСНС несуть службу у посиленому режимі
До 09:00 години 22 квітня органи управління та підрозділи ДСНС продовжують несуть службу у посиленому режимі, - усього близько 39 тис. осіб та понад 2 тис. 300 од. техніки включно із резервом.
19 Квітня14:43 Пожежна безпека на виборчих дільницях
Відповідальність за пожежну безпеку приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій і керівники установ, підприємств та організацій у будівлях яких вони розташовані. Тому зазадалегідь усі працівники та члени виборчих комісій пройшли інструктаж з дотримання вимог пожежної безпеки. ГУ ДСНС України у Херсонській області рекомендує дотримуватися правил пожежної безпеки.
19 Квітня12:00 В ДСНС обговорили основні заходи підвищення готовності у період проведення другого туру виборів Президента України
«Ми виходимо на фінішну пряму президентської кампанії, тому я повинен ще раз озвучити завдання і обов'язки, які у ці дні покладені на нашу Службу». Про це заявив Голова ДСНС Микола Чечоткін під час селекторної наради із керівниками структурних та територіальних підрозділів Служби.
19 Квітня08:34 Дотримання правил пожежної безпеки – запорука життя без пожеж
Рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на попередження загибелі та травмування людей під час виникнення різних надзвичайних подій. Тому під час бесід вони нагадують громадянам правила пожежної безпеки в побуті, при експлуатації електро- та газоприладів. Розповідають про чадний газ та основну його небезпеку, наголошують дорослим про потребу виховання у дітей культури безпечної поведінки, навчання їх протипожежним основам.
18 Квітня10:07 Попередження про посилення вітру по м. Херсону та області
За даними Херсонського обласного Центру з гідрометеорології у найближчі 1- 2 години 18 квітня по Херсонській області та м. Херсон очікується посилення північно-східного вітру 15-20 м/с. Утримається до кінця дня 18 квітня.
18 Квітня08:42 “Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час другого туру виборів Президента України від ДСНС буде залучено близько 39 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки”, - Микола Чечоткін
17 квітня у ході селекторної наради під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового Голова ДСНС Микола Чечоткін доповів про готовність сил і засобів Служби до виконання завдань під час проведення другого туру виборів Президента України.
17 Квітня14:24 В обласній ДСНС відбулися урочистості з нагоди Дня пожежної охорони
17 квітня в актовій залі Головного управління зібралися діючі працівники, ветерани і пенсіонери пожежної охорони з нагоди відзначення свята – Дня пожежної охорони. Багато добрих слів прозвучало в адрес ветеранів і пенсіонерів від очільника обласного рятувального відомства Сергія Чорного. Його слова були теплими і дуже щирими. Адже неможливо не цінити те, як самовіддано, професійно і завзято колись працювали ці люди.
17 Квітня09:19 Вітання Голови ДСНС України із професійним святом – Днем пожежної охорони
Шановні колеги, ветерани пожежної охорони! Вітаю Вас із професійним святом – Днем пожежної охорони. Своє життя ви присвятили шляхетній та гуманній справі вогнеборця. У будь-який час доби, незважаючи на складності та власну безпеку, пожежні завжди приходять першими на допомогу людині, яка потрапила у надзвичайну ситуацію.
17 Квітня09:16 17 квітня - День пожежної охорони
Шановні колеги, пенсіонери та ветерани пожежної охорони! Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем пожежної охорони! Щодня ризикуючи своїм життям у боротьбі з вогнем та надзвичайними ситуаціями, ви відстоюєте людські життя та матеріальні надбання. В умовах сьогодення з гідністю виконуєте доручену справу. Особливо це підтверджується під час ліквідації складних для пожежогасіння пожеж в екосистемах.
15 Квітня14:31 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 74 особи та ліквідували 2 тис. 656 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 08.04 по 14.04) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
14 Квітня09:18 ДСНС попереджає про наслідки спалювання сухої рослинності
Дивлячись на статистику виникнення численних пожеж в екосистемах та на відкритих територіях, можна зробити висновок, що громадяни продовжують активну боротьбу за чистоту своїх присадибних ділянок, обираючи найчастіше метод спалювання сухої рослинності та сміття. Про наслідки такого легковажного ставлення до власної безпеки та довкілля не втомлюються попереджати рятувальники ДСНС.

    Твіт