ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4876

Останні новини

21 Листопада09:00 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
За прогнозами УкрГідрометцентру, 21 листопада в Україні пориви вітру 15-20 м/с, у Приазов'ї 25-28 м/с.
20 Листопада16:13 м. Херсон: у гуртожитку музичного училища відбувся масштабний профілактичний захід з пожежної безпеки
В області продовжуються заходи у рамках Місячника пожежної безпеки у житлі. Так, 20 листопада рятувальники Суворовського району організували рейд до гуртожитку музичного училища, в якому на даний час проживає 58 студентів. Рятувальники разом з представником нацполіції та сектору цивільного захисту Суворовської райради провели необхідний інструктаж із мешканцями гуртожитку, наголошуючи на основних правилах безпечного проживання.
19 Листопада15:29 м. Херсон: відбувся щорічний конкурс «Пожежний експрес»
19 листопада у Херсоні відбувся щорічний відкритий конкурс молодших школярів «Пожежний експрес». Його учасниками стали учні перших та других класів з 12-ти шкіл Дніпровського району обласного центру. Традиційно змагання проходять у дитячому кафе-клубі «Золотий ключик». Організатори дитячого заходу - клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи разом з обласною організацією Добровільного пожежного товариства та обласною Держслужбою з надзвичайних ситуацій.
18 Листопада14:47 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 39 осіб та ліквідували 1 тис. 48 пожеж
Впродовж минулого тижня підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
18 Листопада09:00 Увага! Попередження про туман на території України
За прогнозом УкрГідрометцентру, 18 листопада на території Херсонської області вночі та вранці туман, видимість 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).
15 Листопада15:44 Голопристанський район: масштабний рейд з протипожежної безпеки відбувся на території Новозбур’ївської сільської ради
Запобігання – одна з важливих функцій діяльності територіальних підрозділів Держслужби з надзвичайних ситуацій. Слідуючи цій меті, рятувальники постійно проводять різноманітні профілактичні заходи. 15 листопада черговий масштабний захід, спрямований на мінімізацію пожеж у житлі, відбувся на території Новозбур’ївської сільської ради Голопристанського району. Це найбільший не лише на Херсонщині, а й в Україні сільський населений пункт, в якому проживає 8 тисяч мешканців. Тому питанню пожежної безпеки тут приділяється значна увага.

    Твіт