ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 5973

Останні новини

20 Жовтня15:12 У ДСНС України обговорили готовність Служби до протидії загрозам осінньо-зимового періоду
20 жовтня у режимі відеоконференції відбулося засідання Колегії ДСНС під головуванням Голови Служби Миколи Чечоткіна та за участі представників територіальних органів і підпорядкованих підрозділів ДСНС України, науково-дослідних установ й організацій сфери управління.
20 Жовтня09:06 Служба 101 Херсонщини нагадує громадянам правила безпечного обігріву помешкань
У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків. Так, в осінньо-зимовий період кількість пожеж, що виникає у житловому секторі в Україні може досягати більше 150 випадків на добу.
20 Жовтня09:05 На Херсонщині за останню добу проведено санобробку 62 об’єктів
19 жовтня силами обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснено 14 залучень до заходів з запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу на території області. Цього дня рятувальники провели спецобробку 62 об’єктів інфраструктури та 6 км доріг. До робіт з дезінфекції задіяно 38 чоловік особового складу та 14 одиниць техніки.
19 Жовтня10:10 З початку карантину рятувальники Херсонщини здійснили дезінфекцію 12220 об"єктів приватної та соціальної сфери та 1595,4 км. автошляхів.
Фахівці обласної ДСНС продовжують вживати профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції. За минулу добу рятувальниками області проведено санітарну обробку 95 об’єктів приватної та соціальної сфери та 5 км.автошляхів, до якої було залучено 18 одиниць техніки та 58 чоловік особового складу. Загалом, з початку карантину фахівці обласної ДСНС здійснили дезінфекцію 12220 об"єктів приватної та соціальної сфери та 1595,4 км. доріг.
19 Жовтня09:10 Рятувальники закликають дорослих дбати про безпеку дітей у побуті та поза оселею
Безпека дітей завжди у пріоритеті рятувальників. Молоде покоління — це майбутнє нашої нації, і від того, які цінності та звички дорослі закладуть у дитину в юному віці, залежить наскільки безпечною буде її життєдіяльність, та добробут її оточення. Батьки повинні змалечку проводити з дітьми профілактичні бесіди та навчати їх елементарним правилам безпеки, а також алгоритму дій у разі виникнення чи потрапляння у ту чи іншу надзвичайну ситуацію. Інакше, через недбалість та безвідповідальність дорослих і нехтування правилами безпеки дітьми, можливе виникнення трагічних подій — пошкодження майна, знищення екосистем та навіть загибель людей.
18 Жовтня09:11 Рятувальники обласної ДСНС продовжують заходи з запобігання поширенню коронавірусної інфекції
Силами обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій щодня вживаються заходи з санітарної обробки громадських місць з метою запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу на території області. Протягом доби, 17 жовтня проведено дезінфекцію 100 об’єктів соціальної сфери та житлових будинків, оброблено 4 км доріг. Загалом до цих заходів залучено 34 чоловіка особового складу та 11 одиниць техніки.
17 Жовтня09:45 Рятувальники взяли участь у навчаннях з організації взаємодії органів системи МВС щодо спільного виконання завдань під час місцевих виборів
13 по 16 жовтня в Україні проходили командно-штабні навчання з організації взаємодії та координації дій органів системи МВС щодо спільного виконання завдань під час підготовки до місцевих виборів та у день волевиявлення громадян 25 жовтня. В останній день навчань, 16 жовтня, відбулося відпрацювання ввідних першого етапу навчань, які охоплювали період підготовки до виборів - з 16 по 25 жовтня. На другому етапі фахівці відпрацьовували зміну оперативної обстановки у день голосування, а на третьому етапі опрацювали події, що могли б відбутися під час підрахунку результатів волевиявлення.
17 Жовтня09:25 Херсонські рятувальники продовжують вживати профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
За минулу добу рятувальниками області проведено санітарну обробку 78 об’єктів приватної та соціальної сфери та 5 км.автошляхів, до якої було залучено 23 одиниці техніки та 72 чоловіка особового складу. Загалом, з початку карантину фахівці обласної ДСНС здійснили дезінфекцію 12025 приватної та соціальної сфери та 1588,4 км. доріг.
17 Жовтня09:02 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 17 жовтня вдень в Україні, крім західних областей, пориви вітру 15-20 м/с.
16 Жовтня09:12 Рятувальники проводять щоденну дезінфекцію об’єктів та доріг
15 жовтня силами обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснено 13 залучень до заходів з запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу на території області. Цього дня рятувальники провели спецобробку 99 об’єктів інфраструктури та 10 км доріг. До робіт з дезінфекції задіяно 36 чоловік особового складу та 13 одиниць техніки.
15 Жовтня10:30 Рятувальники продовжують роботу, спрямовану на протидію поширенню коронавірусної інфекції
Щоденно рятувальники проводять дезінфекцію спеціальним розчином громадських місць та житлового сектору в обласному та районних центрах. Зокрема, 14 жовтня фахівці обласного відомства ДСНС провели дезінфекцію 65 об'єктів. До цих заходів залучено 45 чоловік особового складу та 15 одиниць техніки.

    Твіт