ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6360

Останні новини

18 Січня10:39 У Херсоні на Водохреща буде облаштовано три рятувальних поста
19 cічня хриcтияни відзнaчaють одне з нaйвеличніших релігійних cвят – Хрещення Гоcподнє. Трaдиційно в цей день у Херсоні відбудутьcя оcвячення води тa купaння у водaх Дніпрa. У Херcоні облaштують три міcця для купaння, де чергуватимуть рятувальники обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій з засобами порятунку на воді та будуть встановлені намети з обігрівом: у Гідропaрку, нa нaбережних річки Дніпро по проcп. Ушaковa та у пaрку Cлaви. Загалом по області буде встановлено 15 постів у місцях купання людей, на яких чергуватимуть представники пожежно-рятувальних підрозділів та місцевих органів влади.
18 Січня10:19 Рятувальники щоденно проводять профілактичні заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції
За минулу добу рятувальниками області проведено санітарну обробку 44 об’єктів приватної та соціальної сфери. До роботи з дезінфекції було залучено 9 одиниць техніки та 31 чоловік особового складу.
18 Січня10:00 Будьте обережні при зануренні в крижану воду на Водохреща
Шановні громадяни! Будьте обережні при зануренні в крижану воду на Водохреща, не допускайте переохолодження організму! Напередодні свята звертаємося з застереженням бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування:
18 Січня09:00 Увага! Попередження про льодові явища на водних об’єктах України
За інформацією УкрГідрометцентру, 18 січня на Дніпровському і Каховському водосховищах очікується поява льодових явищ у вигляді заберегів, припаю, льодоходу.
17 Січня12:17 Напередодні Водохреща рятувальники проводять обстеження церков
У січні багато святкових заходів, під час яких слід пам’ятати не лише про гарний настрій, а й про пожежну безпеку, аби не затьмарити свято пожежею. Тому представники районних та міських підрозділів обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснюють додаткові обстеження культових споруд, у яких знову масово збиратимуться громадяни на час святкування Водохреща.
17 Січня11:02 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян!
Повсякденна праця рятувальників, перш за все, спрямована на запобігання виникненню різноманітних надзвичайних подій, зокрема, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Попри це, громадяни не завжди відповідально ставляться до власної безпеки та добробуту своєї родини, що може обернутися трагічними наслідками.
16 Січня10:01 На Херсонщині за останню добу проведено санобробку 83 об’єктів
15 січня силами обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснено 15 залучень до заходів з запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу на території області. Цього дня рятувальники провели спецобробку 83 об’єктів. До робіт з дезінфекції задіяно 43 чоловіка особового складу та 15 одиниць техніки.
16 Січня09:00 Попередження про ожеледицю на автошляхах України
За інформацією УкрГідрометценту 16 січня на дорогах України ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий). Шановні водії! Будьте уважними та обережними! Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та уникайте небезпечних маневрів.
16 Січня08:13 Фахівці Служби порятунку закликають громадян не виходити на кригу водойм через відсутність стійкої морозної погоди!
З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загибеллю людей на водних об’єктах, рятувальники здійснюють превентивну роботу біля зимових водойм. Фахівці Служби порятунку наголошують, що виходити на лід наразі небезпечно: крига не набрала потрібної товщини, а нестійка погода створює пряму загрозу для життя та здоров'я людей, які виходять на лід.
16 Січня08:00 Увага! Попередження про гідрометеорологічні явища
За даними УкрГідрометцентру, 16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18° морозу, 17-18 січня холодна погода утримається
15 Січня09:26 Рятувальники обласної ДСНС продовжують роботу, спрямовану на протидію поширенню COVID-19
Рятувальники Служби 101 продовжують проводити санобробку громадських місць та житлового сектору в обласному та районних центрах. Так, 14 січня фахівці обласного відомства ДСНС провели дезінфекцію 76 об'єктів соціальної сфери. До цих заходів залучалися 44 чоловіка особового складу та 15 одиниць техніки. Загалом, з початку карантину фахівці обласної ДСНС здійснили дезінфекцію 26489 об’єкти приватної та соціальної сфери та 1922,4 км. доріг.

    Твіт