ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 4680

Надзвичайні події

24 Березня10:36 Минулої доби ліквідовано 9 пожеж в екосистемах області
Минулої доби в області зафіксовано 9 пожеж в екосистемах. Більшість таких пожеж пов’язані з горінням сухостоїв та очерету. Сталися вони на територіях Голопристанського, Скадовського, Білозерського, Каховського районів та у м. Нова Каховка. Площі займань та гасіння різні. Всі пожежі ліквідовані підрозділами обласної ДСНС.
23 Березня09:17 В області за добу 10 разів горіли сміття, суха трава та очерет
22 березня на відкритих територіях області зафіксовано 10 випадків загоряння сміття, сухостою та очерету. До їх гасіння залучалися пожежно-рятувальні підрозділи Бериславського, Голопристанського, Каланчацького, Каховського районів та Корабельного і Суворовського районів м. Херсон. Загальна площа пожежі склала понад 7 га.
21 Березня17:00 На Херсонщині горять плавні. Рятувальники контролюють ситуацію.
21 березня на території Херсонської області виникло два осередки пожеж очерету. Одна пожежа розпочалася в районі Антонівського мосту між Дніпром та Конкою, і рухається в сторону м. Олешки. Тут чергують пожежно-рятувальні підрозділи у складі 2-х одиниць пожежної техніки, катер з мотопомпою та оперативно-штабний автомобіль. Загрози населенню та дачним будівлям немає.
18 Березня10:48 За добу ліквідовано чотири пожежі в екосистемах області
Загалом з початку року в екосистемах області вже зафіксовано 140 пожеж на площі 63, 150 га, зокрема у лісових масивах 5 на площі 2, 575 га. Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки аби максимально зменшити кількість вигорілих площ в екосистемах нашого Таврійського краю! Плавні – це осередок життя для окремих тварин та птиць. На жаль, у вогні гинуть вони самі та їх потомство.

    Твіт