ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 4667

Надзвичайні події

18 Березня10:48 За добу ліквідовано чотири пожежі в екосистемах області
Загалом з початку року в екосистемах області вже зафіксовано 140 пожеж на площі 63, 150 га, зокрема у лісових масивах 5 на площі 2, 575 га. Шановні громадяни! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки аби максимально зменшити кількість вигорілих площ в екосистемах нашого Таврійського краю! Плавні – це осередок життя для окремих тварин та птиць. На жаль, у вогні гинуть вони самі та їх потомство.
17 Березня09:30 За минулу добу рятувальники 7 разів виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах області!
За минулу добу сталося 7 пожеж в екосистемах Верхньорогачицького, Великоолександрівського, Каховського, Нововоронцовського районів області та Дніпровському і Корабельному районах м.Херсона. Загорання ліквідовані пожежно-рятувальними підрозділами на площі 2,4га. В період весняних господарських робіт, масового виходу на природу ця проблема ще і ще раз нагадує про себе. В черговий раз рятувальники звертаються до населення з проханням дотримуватися елементарних вимог безпеки під час перебування на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі.
16 Березня10:18 Щодоби в області палають екосистеми. Рятувальники застерігають
І знову видалася гаряча доба - ліквідовано 6 пожеж в екосистемах. На їх порятунок виїжджали рятувальники Голопристанського, Горностаївського, Каланчацького, Дніпровського, Новокаховського районних і міських підрозділів ДСНС області. У результаті загальна площа гасіння склала 1, 120 га. З початку року статистика така – 135 пожеж, площа 54, 520 га.

    Твіт