ГоловнаОстанні новини12 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

На Херсонщині відбулося тренування з проведення пошуково-рятувальних робіт під час виникнення авіакатастрофи

Опубліковано: 12.09.2018, 14:48

12 вересня у рамках перевірки комунального підприємства «Херсонські авіалінії» з організації пошуково-рятувального забезпечення польотів повітряних суден цивільної авіації відбулося тренування на тему: «Дії органів управління та пошуково-рятувальних сил і засобів системи авіаційного пошуку і рятування під час виникнення авіаційної події в районі відповідальності аеродрому «Херсон» за пошук і рятування».

За тактичним задумом літак EMBRAER EMB-190 авіакомпанії «Вільні Крила» виконує чартерний рейс VK-131 за маршрутом Стамбул – Херсон. Під час польоту на борту літака виникає нештатна ситуація, яка у подальшому переростає в аварійну. Літак падає. На аеродромі Херсон починається операція з аварійного пошуку і рятування.

Для перевірки системи інформування про авіаційний пошук організовується передача аварійної інформації за телефонним номером 101(112) місцевим жителем, який став свідком аварійної ситуації з повітряним судном. За вказаними координатами направляються пошуково-рятувальні сили і засоби для проведення  рятування постраждалих.

Координацію на місці проведення робіт здійснює командир пошуково-рятувального підрозділу, який першим прибув на місце події. З прибуттям на місце пошуково-рятувального підрозділу обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій координатором стає його керівник. На місці події здійснюються заходи, що забезпечують своєчасне надання допомоги постраждалим.

Загалом до тренувань залучено: Головний авіаційний координаційний центр пошуку і рятування; Південно-Західний авіаційний допоміжний центр пошуку і рятування; Координаційний центр пошуку і рятування цивільної авіації; Оперативно-координаційний центр Головного управління ДСНС у Херсонській області; Український центр планування використання повітряного простору України та регулювання повітряного руху; Одеський Центр організації повітряного руху Державного підприємства обслуговування повітряного руху України; органи управління та пошуково-рятувальні сили і засоби аеродрому Херсон; органи управління, сили і засоби територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у Херсонській області.

Основна мета тренувань - підвищення рівня готовності органів управління, сил та засобів системи авіаційного пошуку і рятування до дій під час виникнення  аварійної ситуації з повітряним судном – виконана.

DSCN3129.JPG DSCN3132.JPG 

DSCN3202.JPG DSCN3229.JPG 

DSCN3265.JPG DSCN3238.JPG

ГУ ДСНС України у Херсонській області


   
Останні новини
22 Січня12:10 Олешківські рятувальники провели перший тренінг на основі навчального комплексу «Bullex»
22 Січня09:33 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
21 Січня17:02 Підписано меморандум про співпрацю між Долматівською окремою територіальною громадою та Головним управлінням ДСНС області
21 Січня16:09 «Вбережися від пожежі!» - під таким гаслом пройшов відкритий урок у Зеленівській школі
21 Січня09:44 Увага! Попередження про туман на території області
21 Січня09:41 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 особи та ліквідували 914 пожеж
21 Січня09:32 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!
19 Січня09:52 На Водохреща у місцях визначених для купання чергують рятувальники
18 Січня12:11 м.Гола Пристань: рятувальники провели рейд вулицями міста
18 Січня09:29 Будьте обережні при зануренні в крижану воду на Водохреща
18 Січня08:54 Підведено підсумки роботи у сфері цивільного захисту і визначено завдання на поточний рік
17 Січня16:18 Шановні громадяни! Служба порятунку радить вам дотримуватися правил безпеки
17 Січня15:10 м.Херсон: рятувальники взяли участь у семінарі з суб’єктами господарювання, чиї об’єкти підлягають перевірці
17 Січня09:37 Служба порятунку закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
17 Січня08:15 На Херсонщині розпочався обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків і декоративно-прикладної творчості на тему: «Кращий пожежний – це ти обережний»
Останні новини